> Strzyzenie-i-kapiele

Strzyżenie i kąpiele

Dzięki regularnym zabiegom higienicznym nasi milusińscy mogą cieszyć się zdrowiem i doskonałym samopoczuciem przez długie lata. Dlatego też w pakiet naszych usług włączyliśmy także te wykonywane przez psiego fryzjera, jak również kąpiele dla psów.

Podczas kąpieli używamy tylko bezpiecznych dla zwierząt kosmetyków renomowanych producentów. Z ich pomocą skutecznie usuwamy z sierści kurz oraz inne zabrudzenia. Dajemy również możliwość samodzielnego mycia psa przez właściciela. W tym celu powstała samoobsługowa myjnia dla zwierząt.

Strzyżenie psów to tylko w części kwestia estetyki. W dużej mierze jest to również działanie prozdrowotne, które dodatkowo podnosi komfort życia zwierzęcia. Warto korzystać z usług psiego fryzjera zarówno w lecie, jak i w chłodniejszych porach roku. Krótsza sierść oznacza bowiem mniej błota, śniegu i innych zanieczyszczeń wnoszonych do domu na psich łapkach. W przypadku ras psów o długiej sierści przycinanie jest konieczne również dlatego, aby nie podrażniała oczu i nie wpływała na komfort widzenia. W naszym gabinecie sierść przycinamy zgodnie ze wzorcami FCI lub osobistymi preferencjami właściciela.

UWAGA

Prosimy, aby kąpiele i strzyżenie umawiać telefonicznie z minimum 2-tygodniowym wyprzedzeniem pod poniższymi numerami telefonu: 603 977 703 oraz 509 652 926.

Dotyczy to w szczególności dużych psów np. owczarek niemiecki czy berneński pies pasterski, ponieważ na ich strzyżenie musimy zarezerwować minimum 4 godziny.